Navijači ANGELI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navijači ANGELI

Udruga ANGELI je osnovana kao nevladina i neprofitna organizacija na zajedniču inicijativu svojih osnivača s osnovnim ciljem da damo podršku našem voljenom klubu NK - Međimurje.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ime "angeli"

Go down 
+10
gelo
matija_kikelj
bolt_the_legend
gabrič92
david_1991
Ivan_Angel_Slamek
matija.b
Sale 89
jura_angel_baksa
jo
14 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 2:40 pm

Mi more netko objasniti zasto se izabralo ovo izforsirano i nadasve glupo sponzorsko ime? Angel je isfural to u himni i sad ste vi jos zeli ime? Shvacate vi da bilo kakvi ultras navijaci ne smeju imati apsolutno nikakve materijalne koristi od kluba ili sponzora?! Koga kod sam pital u gradu se ograđuje od sega ovoga i ne zanima ga upravo zbog imena. Nije mi jasno zakaj sami sebi ocete zlo. Pa sve druge grupe se smijeju iz kluba, vas i nas ostale pasivne publike. Ovak vam se ne niko novi pridruzil ak hitno ne zemete novo ime.
[Vrh] Go down
gelo24
Gost




ime "angeli" Empty
PostajNaslov: angeli   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 2:50 pm

i meni je ime glupo.ja ću imati svoj mali ogranak,zvat ćemo se North Boys ili tako nekako.palit ćemo baklje i bacati papirnate trake.naravno radi bolje atmosfere.nećemo baklje bacati u teren,nismo divljaci.
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 2:52 pm

gelo24 je napisao/la:
i meni je ime glupo.ja ću imati svoj mali ogranak,zvat ćemo se North Boys ili tako nekako.palit ćemo baklje i bacati papirnate trake.naravno radi bolje atmosfere.nećemo baklje bacati u teren,nismo divljaci.

vec sam napisal tam na chatu... north boys je 100000000000000x bolje ime a i ima nekvoga smisla s obzirom na to odkud smo
[Vrh] Go down
jura_angel_baksa
Novi član
Novi član
jura_angel_baksa


Broj postova : 21
Join date : 06.09.2009
Age : 28
Lokacija : Knezovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 3:28 pm

ime se z Angeli more premeniti sam v Anđeli
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=179509
jura_angel_baksa
Novi član
Novi član
jura_angel_baksa


Broj postova : 21
Join date : 06.09.2009
Age : 28
Lokacija : Knezovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 3:35 pm

Ali ja misllim da ako je netko pravi navijač onda mu ime nije bitno
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=179509
gelo24
Gost




ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 3:52 pm

meni iskreno ime jest bitno.možete vi ostati angeli ali mi ostali ćemo imati svoj ogranak.isto tako ćemo imati i jasnu ideologiju.nama će biti važno da u klubu igra što više domačih igraća,međimuraca.bil sam na tekmi sad kad smo igrali sa murom i bilo mi je slabo kad je čutuk u 89 minuti kod rezultata 3:1 na igralište poslao Bukala,Levačića i Pintarića.pazi dvije minute im je dao prilike u prijateljskoj tekmi.sramota.
[Vrh] Go down
jura_angel_baksa
Novi član
Novi član
jura_angel_baksa


Broj postova : 21
Join date : 06.09.2009
Age : 28
Lokacija : Knezovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:01 pm

to je i meni važno,ali zašto ti je ime bitno
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=179509
gelo24
Gost




ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:04 pm

pa svakom navijaću je ime bitno.barem bi trebalo biti.mislim slabo mi je dok čujem da je navijačima ime dao klub.slabo mi je dok čujem da će tamo neki angel dati nešto sitno love i tako nas zauvjek kupiti.jednostavno to nije moja ideologija.
[Vrh] Go down
jura_angel_baksa
Novi član
Novi član
jura_angel_baksa


Broj postova : 21
Join date : 06.09.2009
Age : 28
Lokacija : Knezovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:06 pm

ja sam rekao da mi je anđeli prihvatljivo i mislim da je to najbolje jer e tako i u himni "navijači ANĐELI odani su ti"
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=179509
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:21 pm

danas u 9 se nadimo svi ovdje i iznesimo svoj stav...kaj se mene tice moremo biti i north boys il kaj drugo...al ocem cuti i kaj imaju drugi za reci...svi ste pozvani...pozzzzzzz
[Vrh] Go down
matija.b




Broj postova : 4
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: matija.b   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:22 pm

JA SAM ZA IME ANĐELI..NI PO KOJU CJENU ANGELI....NEBUDEMO MI NIKOME SPONZORI..A OVE OSTALE OPCIJE...NISU BAS DOBRE..JER SI MALO PREMISLITE...U PJESMAMA NASIM BUDE SE PJEVALO.IME...TAK DA MORA BIT USKLAĐENO...A I U HIMNI JE ZA ANĐELE
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:23 pm

nije nam klub dal ime nek predlozil a mi smo ga prihvatili...da ste se prije javili nebi uopce bilo problema v tome i zvali bi se kak bi se dogovorili....ne smo mislil na to kaj je ovaj sponzor v klubu i te stvari...
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:29 pm

jura_angel_baksa je napisao/la:
Ali ja misllim da ako je netko pravi navijač onda mu ime nije bitno

Pa ime je osnovni dio identiteta navijačke grupe...

Ovo ve nikaj ne valja.
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:31 pm

jura_angel_baksa je napisao/la:
ja sam rekao da mi je anđeli prihvatljivo i mislim da je to najbolje jer e tako i u himni "navijači ANĐELI odani su ti"
A ko je tu himnu sponzoriral? Angel...

Čovječe pa daj shvati kakvu ste glupost napravili... ko bu vas ozbiljno shvaćal s sponzorskim imenom navijačke grupe?!?! Pa to dvoje NIKAK nejde skupa. Treba HITNO promijeniti ime. Ste opće pitali ljude po gradu kaj misle o ovome? Pa apsolutno SVI su protiv grdoga sponzorskoga imena.
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:33 pm

Sale 89 je napisao/la:
nije nam klub dal ime nek predlozil a mi smo ga prihvatili...da ste se prije javili nebi uopce bilo problema v tome i zvali bi se kak bi se dogovorili....ne smo mislil na to kaj je ovaj sponzor v klubu i te stvari...

U klubu su to predložili jer je Angel pokušaval ifurati nekve "Angele" prije par sezona. Ovak nema smisla... hitno nam je trebala organizirana navijačka grupa i zato bi sad bila ogromna greška na startu pogrešiti s nekvim tak važnim (možda i najvažnijim aspektom) kak je ime grupe.
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 4:49 pm

jo je napisao/la:
Sale 89 je napisao/la:
nije nam klub dal ime nek predlozil a mi smo ga prihvatili...da ste se prije javili nebi uopce bilo problema v tome i zvali bi se kak bi se dogovorili....ne smo mislil na to kaj je ovaj sponzor v klubu i te stvari...

U klubu su to predložili jer je Angel pokušaval ifurati nekve "Angele" prije par sezona. Ovak nema smisla... hitno nam je trebala organizirana navijačka grupa i zato bi sad bila ogromna greška na startu pogrešiti s nekvim tak važnim (možda i najvažnijim aspektom) kak je ime grupe.

jo kuzim...ne sam to prije znal...budemo probali to nekak popraviti...v 9 se cujemo
[Vrh] Go down
Ivan_Angel_Slamek
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 5:05 pm

Ime navijaca bi se trebalo promijeniti...a ovo North Boys je dobro ime...
[Vrh] Go down
david_1991
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 7:33 pm

Ja sam tamo na forumu i na faceu,a sad ću i tu predložiti ime North Boys..Angeli je izvedenica,i to netočna iz engleskog jezika..još se i navijači zg-a zovu White Angels..
[Vrh] Go down
gabrič92
Novi član
Novi član
gabrič92


Broj postova : 16
Join date : 05.09.2009
Age : 32
Lokacija : Ivanovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: bok   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:49 pm

evo da budem iskren ime mje bas dobro zasto bi stavljali nekvo čudno i nepoznato,ostanimo ono što smo i ostali do sada,a ako se tko ne slaže s anđelima neka bude vrag i bit če mu gore Smile
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:52 pm

gabrič92 je napisao/la:
evo da budem iskren ime mje bas dobro zasto bi stavljali nekvo čudno i nepoznato,ostanimo ono što smo i ostali do sada,a ako se tko ne slaže s anđelima neka bude vrag i bit če mu gore Smile
Angeli nije čudno i nepoznato? Da ne govorim o tome da je nametnuto od kluba i sponzora (2 stvari s kojima navijačke grupe ne smiju ni u ludilu biti povezane).

Mislim delajte kak oćete.. al teško da bute dobili nekoga od ostalih ljudi iz grada ili zapadne tribine kaj buju navijali. Ljudi se ne bi šteli osjećati kak predstavnici teksitlne firme.
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:54 pm

dupli post


Zadnja promjena: jo; pon ruj 07, 2009 8:55 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : greska)
[Vrh] Go down
gabrič92
Novi član
Novi član
gabrič92


Broj postova : 16
Join date : 05.09.2009
Age : 32
Lokacija : Ivanovec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: aha   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:56 pm

nek odluče oni koji su pametni,a ne da bu neki strani naziv kojeg nitko ne razumije..ak smo međimurci ostanimo a ne da budemo englezi Very Happy
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:58 pm

gabrič92 je napisao/la:
nek odluče oni koji su pametni,a ne da bu neki strani naziv kojeg nitko ne razumije..ak smo međimurci ostanimo a ne da budemo englezi Very Happy
Ak ne znaš kaj "north boys" znači onda... za razliku od "anđela" to i ima nekvog smisla i veze s Međimurjem i klubom.
[Vrh] Go down
matija.b




Broj postova : 4
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: matija.b   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:07 pm

ovako IME NAM MORA BITI ANĐELI.....NISMO ANGELI NEGO ANĐELI....KAD SE SKUPE PARE..MAKNUT CEMO TRANSPARENT ANGELI..I STAVIT ANĐELI......I NEMOJ TE GLUPOSTI PRICAT
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:14 pm

Slažem se s matijom..ak angel nebude sponzor onda budemo anđeli..
[Vrh] Go down
Sponsored content





ime "angeli" Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ime "angeli"
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Navijači ANGELI :: Udruga ANGELI :: Navijaci ANGELI-
Forum(o)Bir: