Navijači ANGELI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navijači ANGELI

Udruga ANGELI je osnovana kao nevladina i neprofitna organizacija na zajedniču inicijativu svojih osnivača s osnovnim ciljem da damo podršku našem voljenom klubu NK - Međimurje.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ime "angeli"

Go down 
+10
gelo
matija_kikelj
bolt_the_legend
gabrič92
david_1991
Ivan_Angel_Slamek
matija.b
Sale 89
jura_angel_baksa
jo
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:47 pm

mihael ti još ne kužiš da reklamiraš privatnu tekstilnu tvrtku?
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:48 pm

angeli=anđeli..nema smisla mijenjat ime..
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:49 pm

evo i mene...ovak kaj se mene tice ja nisam za to ime angeli ili anđeli jer kak velite nije nam cilj kaj bude nam klub neke stvari nametal...moj prjedlog je da se predloze par imena i da se to dene na blog za glasanje...npr glasalo bude se do suboze do prije tekme,mi tu udrugu ne moramo jos osnivati ima se cas...bezveze je nes napraviti kaj je nametnuto,odnosno kaj nekom ne pase...sad je pitanje kolko ga ovih kojima to ne pase...dal se vas more shvatiti ozbiljno il ste vi pojedinci...ja sam za da se napravi neko ime z kojim bude najvec ljudi zadovoljno...
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:50 pm

mihael11 je napisao/la:
angeli=anđeli..nema smisla mijenjat ime..
Angeli = anđeli po čemu?!? Sponzorsko ime nema kaj delati u imenu navijačke grupe. Ukoliko to ne shvaćaš bolje da se odma staviš navijanja i nogometa.
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:50 pm

a de ste vi bili pred dva tjedna dok smo se prikupljali..kaj ste onda nika nej rekli???...ste bili opče na tekmi??
[Vrh] Go down
david_1991
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:51 pm

mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????
[Vrh] Go down
david_1991
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:51 pm

evo,sale je dao super prijedlog..stavite par imena za glasanje,pa nek najbolje ime pobjedi
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:51 pm

Sale 89 je napisao/la:
evo i mene...ovak kaj se mene tice ja nisam za to ime angeli ili anđeli jer kak velite nije nam cilj kaj bude nam klub neke stvari nametal...moj prjedlog je da se predloze par imena i da se to dene na blog za glasanje...npr glasalo bude se do suboze do prije tekme,mi tu udrugu ne moramo jos osnivati ima se cas...bezveze je nes napraviti kaj je nametnuto,odnosno kaj nekom ne pase...sad je pitanje kolko ga ovih kojima to ne pase...dal se vas more shvatiti ozbiljno il ste vi pojedinci...ja sam za da se napravi neko ime z kojim bude najvec ljudi zadovoljno...
To ti ja govorim.. tjedan-dva ne bu nikoga ubilo a iti s nekšim bezveznim imenom tipa "angeli" bi moglo sve upropastiti.. lepo pitaj ljude naokolo pa zmisli nekaj lepoga Smile
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:52 pm

mihael11 je napisao/la:
a de ste vi bili pred dva tjedna dok smo se prikupljali..kaj ste onda nika nej rekli???...ste bili opče na tekmi??
Znači tak bumo... "de ste vi bili" i "kaj buš ti meni govoril" način rada? Kaj si ne odma rekel...

Dej zrasti.
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:52 pm

pa kaj misliš ka se meni sviđa to kaje ih reklamiramo??..sam mislim ka je trelo se to prije prve tekme reči..
[Vrh] Go down
Ivan_Angel_Slamek
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:53 pm

david_1991 je napisao/la:
mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????

A koja vam je to vecina??kolko vidim samo ti i ovaj sa imenom "jo" ste ovdje...a druge boli kurac...
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:54 pm

nečemo se svađat..idemo glasat..kak je saša rekel..kak se zglasa tak bode
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:54 pm

Ivan_Angel_Slamek je napisao/la:
david_1991 je napisao/la:
mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????

A koja vam je to vecina??kolko vidim samo ti i ovaj sa imenom "jo" ste ovdje...a druge boli kurac...
Pitaj malo ljude po gradu kaj misle o tom imenu a pogledaj malo i komentare na emeđimurju.
[Vrh] Go down
Ivan_Angel_Slamek
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:56 pm

jo je napisao/la:
Ivan_Angel_Slamek je napisao/la:
david_1991 je napisao/la:
mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????

A koja vam je to vecina??kolko vidim samo ti i ovaj sa imenom "jo" ste ovdje...a druge boli kurac...
Pitaj malo ljude po gradu kaj misle o tom imenu a pogledaj malo i komentare na emeđimurju.

Komentari...al kolko vidim samo ti i david zelite pomoc da se to promijeni...najbolje je glasnje na blogu za ime...
[Vrh] Go down
david_1991
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:56 pm

Ivan_Angel_Slamek je napisao/la:
david_1991 je napisao/la:
mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????

A koja vam je to vecina??kolko vidim samo ti i ovaj sa imenom "jo" ste ovdje...a druge boli kurac...

druge boli kurac za ovaj forum,i odustali su od ove najvijačke skupine čim su čuli za ime..ja sam vam htio ukazati na vašu grešku u izboru imena,a vi zadržite to ime pa ćete vidjeti kako će angeli uspjeti..
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:57 pm

a to kaj budemo mi na ovi tekmi v koprivnici zvani andeli to si budemo pozabili...ovo kaj bi se delo na blog se nebre zbirati za dan dva...treba dati svioma da daju svoje misljenje...sam me zabrinjava da vi koji ste sad rekli da necete to ime,dal budete se uopce na tekmi pojavili...nadam se da ne povedate ve to sam tu tak...jer ste culi od frenda da je on ne za to i te price...dojdite na bus za koprivnicu pak budemo se spominali o svemu na putu...ljudi smo ne smo pesi...
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:57 pm

ne na blogu..tam se može s jenoga računala več pot glasati
[Vrh] Go down
jo
Novi član
Novi član



Broj postova : 28
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:57 pm

david_1991 je napisao/la:
Ivan_Angel_Slamek je napisao/la:
david_1991 je napisao/la:
mihael,s tobom nema smisla raspravljati..jel ima ko iz te skupine da nije malouman i da shvaća prijedlog večina????

A koja vam je to vecina??kolko vidim samo ti i ovaj sa imenom "jo" ste ovdje...a druge boli kurac...

druge boli kurac za ovaj forum,i odustali su od ove najvijačke skupine čim su čuli za ime..ja sam vam htio ukazati na vašu grešku u izboru imena,a vi zadržite to ime pa ćete vidjeti kako će angeli uspjeti..

Eto.. da se složim s kolegom. Pratim klub redovito i štel bi da ovo uspe a bilo bi jako glupo da sve propadne zbog ovak banalne stvari.

Idem ve.. pozdav.
[Vrh] Go down
Ivan_Angel_Slamek
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Join date : 06.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:58 pm

neka se daju prijedlozi i neka se glasa...i to je to
[Vrh] Go down
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:58 pm

ma Sale najbolje bi bilo da se nas par ozbiljnih negdje nađe i da uživo raspravimo o svemu tome.ovak preko bloga je ipak malo neozbiljno razgovarat o nečem tako važnom.
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:00 pm

prvo dođite vi na tekmu..tamo se možemo dogovoriti i glasati..a ne ovak prek bloga vi koji ste protiv izglasate drugo ime a onda vas po utakmicaj nebode
[Vrh] Go down
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:02 pm

daj mihael nemoj fantazirati.gdje si ti bil 2005 dok se Međimurje borilo za opstanak?u pijesku si se igral.za tvoju informaciju bil sam na tekmi protiv zadra sam mi je bilo slabo dok ste počeli pjevati navijaći angeli odani su ti.
[Vrh] Go down
balentn1
Novi član
Novi član



Broj postova : 10
Join date : 07.09.2009
Age : 31
Lokacija : Podbrest

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:03 pm

treba to se uzivo....ovajj...de se prijaviti za bus...jan lik me pitav...veli da dojde s 10 frendi
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:05 pm

znam da je neozbiljno...al da smo to ne sem deli nebi ni niko izasel z tom pricom da je ovo ime "bezveze"kaj se mene ticev to je odlicna ideja da se si lepo zidemo,pospominamo se semu i da se najde najbolje rjesenje...daj me dodajte na facu kaj se budemo mogli spominati saša slamek,crna majca na slici....ja sam da se to napravi cim bole...za dobrobit nas navijaca i navijaca koji budu bodrili klub kak spada...kaj bude se znalo koji je nas stav prema nekim odlukama kluba...mislim da smo malo isforsirano izabrali to ime...al najteb nas kriviti...neiskustvo...
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:05 pm

hodal sam ja i 2005 na tekme..kaj očeš s tem reči..nej sam baš skužil ka se onda navijalo... sigurno si nej bil protiv zadra među nama koji smo navijali...a vidim da ti je problem hodati na tekme i navijati..
[Vrh] Go down
Sponsored content





ime "angeli" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ime "angeli"
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Navijači ANGELI :: Udruga ANGELI :: Navijaci ANGELI-
Forum(o)Bir: