Navijači ANGELI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Navijači ANGELI

Udruga ANGELI je osnovana kao nevladina i neprofitna organizacija na zajedniču inicijativu svojih osnivača s osnovnim ciljem da damo podršku našem voljenom klubu NK - Međimurje.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ime "angeli"

Go down 
+10
gelo
matija_kikelj
bolt_the_legend
gabrič92
david_1991
Ivan_Angel_Slamek
matija.b
Sale 89
jura_angel_baksa
jo
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:06 pm

se prijavilo kaj ljudi za taj autobus?kome se to treba prijaviti?disi Sale,kad bu se pojavil predsjednik da on malo ovo prokomentira?kaj se tiće imena ja sam za North Boys.
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:08 pm

lepo se najdemo jen dan i zglasamo za ime
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:10 pm

pa je mora i predsjednik reci kaj misli....jer ipak je on bil svaki dan na zupaniji,spitaval kak da se to se resi,mucil se cuda vjerujte mi...
[Vrh] Go down
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:13 pm

definitivno.ako i osnujemo novu navijačku grupu ja sam za da funkcije ostaju iste.ja se ne mislim gurati u čelništvo.ti si Sale iz Vratišinca?
[Vrh] Go down
balentn1
Novi član
Novi član



Broj postova : 10
Join date : 07.09.2009
Age : 31
Lokacija : Podbrest

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:14 pm

pa nebreju 5 ljudi odlucivati kak se budu navijaci zvali....to treba deti neg se glasa...pa prijedlogi i na kraju anketa...a ne tak...saša...de du prijave za koprivnicu i kolko bu kostalo?
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:18 pm

deck istvarno vam ve neznam nis...al klub nam je rekel da nam on daje busa za to...cekam da cujem kaj bude precednik rekel...je z vratisinca sam...mi smo se tak zbirali jer smo se mi najvise angazirali oko toga...kaj se mene tice ko se bude trudil kak ja dam mu odma nek bude mesto mene to kaj sam ve ja(nist)...to je sam na paperu...na tribini smo svi isti
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:24 pm

balentn1 je napisao/la:
pa nebreju 5 ljudi odlucivati kak se budu navijaci zvali....to treba deti neg se glasa...pa prijedlogi i na kraju anketa...a ne tak...saša...de du prijave za koprivnicu i kolko bu kostalo?



to ime je prije bilo mi smo to zeli jer smo mislili da nebude proble,ma v tom imenu...posto su se vec tak zvali "navijaci" nk međimurja...a de si ti bil v subotu...tak si povedal kaj budes dosel a onda te 5 kapi kise splasilo...nadam se da vec nabude taj slucaj....
[Vrh] Go down
bolt_the_legend
Novi član
Novi član
bolt_the_legend


Broj postova : 20
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Vratišinec

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:25 pm

od zutra su prijave..prek mobitela il msna se moreš javiti
[Vrh] Go down
balentn1
Novi član
Novi član



Broj postova : 10
Join date : 07.09.2009
Age : 31
Lokacija : Podbrest

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:27 pm

ma stev sam dojti...briga mene za dežđ..jedino sam s prevozom mev problema...da sam mev prevoza bi dosav..nema problema
[Vrh] Go down
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: pozdrav   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:56 pm

ime "angeli" uzeto je iz pjesme tj. himne nk međimurja ,a što se tiče mene ime nije toliko bitno ako ti voliš klub sa srcem i ako želiš pomoči navijanjem ,dok je izašla ideja da napravimo par dana prije utakmica sa zadrom navijačku skupinu nismo imali neke ideje za imenom pa smo stavili ime iz himne nk međimurja za koju nismo ni znali da bi nekome pravilo problema !a ako netko želi navijati ime toliko nije bitno jer kada navijamo sa srcem onda se prava atosfera vidi na stadionu! što se mene tiče možemo dati više prijedloga za ime pa što budu htjeli večina možemo izglasati da se tako zovemo ne trbamo se mi zvati angeli,važno je da bodrimo klub sa srcem! možete slati prijedloge pa onda možemo izabrati najbolji! ali ako se več budemo drukčije zvali onda da to ime ima značaj načeg ,grada,županije a neko strano za koje niko ne zna! šaljite prijedloge!





predsjednik:jurica rodiger!
[Vrh] Go down
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 11:25 pm

pa ovo North Boys ima baš to značenje.mi smo najsjevernija županija i sasvim je logičan ovaj North.šta se tiće značenje grada to mi je malo glupo jer je NK Međimurje klub svih Međimuraca a ne samo građana grada Čakovca.
[Vrh] Go down
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 11:31 pm

gelo je napisao/la:
pa ovo North Boys ima baš to značenje.mi smo najsjevernija županija i sasvim je logičan ovaj North.šta se tiće značenje grada to mi je malo glupo jer je NK Međimurje klub svih Međimuraca a ne samo građana grada Čakovca.
DOBRA JE IDEJA NARAVNO DA JE KLUB ZA CIJELO MEĐIMURJE ,AJDE ŠALJITE PRIJEDLOGE PA ČEMO IZABRATI IME ZA KOJU BUDE VEČINA
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 11:32 pm

gelo je napisao/la:
pa ovo North Boys ima baš to značenje.mi smo najsjevernija županija i sasvim je logičan ovaj North.šta se tiće značenje grada to mi je malo glupo jer je NK Međimurje klub svih Međimuraca a ne samo građana grada Čakovca.

meni se dopada ova ideja al ipak sam za da se to glasa,i da se da jos par prjedloga kaj budu svi zadovoljni,nek pobjedi ono ime za koje se najvec ljudi slozi...
[Vrh] Go down
gelo
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Join date : 07.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 11:46 pm

iskreno se nadam da će ovo sve zaživjeti i da ćemo iz tekme u tekmu sve više napredovati.kad registriramo udrugu možemo bez problema otići u grad kod gospodina Biševca i zatražiti ga neka nam ustupi neke prazne prostore u gradu za naše potrebe.vjerujem da će nam i financijsko malo pomoći,kao i županija na čelu sa gospodinom Matijom Posavcem.možemo nabaviti i dosta jeftino šalove i zastave.
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:01 am

sasa-19@hotmail.com moj msn kaj budemo se spominali kak ljudi svi 3
[Vrh] Go down
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:01 am

gelo je napisao/la:
iskreno se nadam da će ovo sve zaživjeti i da ćemo iz tekme u tekmu sve više napredovati.kad registriramo udrugu možemo bez problema otići u grad kod gospodina Biševca i zatražiti ga neka nam ustupi neke prazne prostore u gradu za naše potrebe.vjerujem da će nam i financijsko malo pomoći,kao i županija na čelu sa gospodinom Matijom Posavcem.možemo nabaviti i dosta jeftino šalove i zastave.

pošalji pozivnicu na msn da se čujemo oko svega plavizmaj03@hotmail.com






predsjednik jurica rodiger!!!!
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:10 am

svim zainterisirani koji ocu iti na gostovanje u koprivnicu nek se jave na sljedece brojeve,imamo otganiziran autobus za subotu,jos se nezna kolko bude se platilo,i dal se uopce bude(10-30kn)javite se cim prije jer u slucaju popunjenja mjesta gleda se kos je prije poslao zahtjevg....molimo da se jave samo oni koji su stvarno spremni iti v koprivnicu, da nebi nekome uzeli mjesto...098704909 Rodiger Jurica,0989871595 Slamek Saša
[Vrh] Go down
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:12 am

Sale 89 je napisao/la:
svim zainterisirani koji ocu iti na gostovanje u koprivnicu nek se jave na sljedece brojeve,imamo otganiziran autobus za subotu,jos se nezna kolko bude se platilo,i dal se uopce bude(10-30kn)javite se cim prije jer u slucaju popunjenja mjesta gleda se kos je prije poslao zahtjevg....molimo da se jave samo oni koji su stvarno spremni iti v koprivnicu, da nebi nekome uzeli mjesto...098704909 Rodiger Jurica,0989871595 Slamek Saša
sa željom da sportski navijamo za naš voljeni klub želimo da nas bude više !
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:54 am

dajte ljudi neka imena predlozite kaj se sutra to dene glasat na neki blog kaj se odluci konacno....napravilo bude se sutra to i anketa bude bar 10 dana pa da se odluci!

1-North Boys
2-Anđeli
3-..........
4-..........
5-..........

kaj se dene bar 5 prjedloga
[Vrh] Go down
jura_angel_baksa
Novi član
Novi član
jura_angel_baksa


Broj postova : 21
Join date : 06.09.2009
Age : 28
Lokacija : Knezovec

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:25 pm

meni je oko imena sve jedno,meni je bolji prijedlog north boys od anđela jer kao što je netko rekao to pokazuje da smo na sjeveru...moj glas ide north boys
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=179509
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: pozdrav   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 11:17 pm

ovako ovdje je svima bitno kako čemo se mi zvati a meni je najbitnije da navijamo svi u jedan glas sa srcem za voljeni klub pa ču vam odma sada obznaniti da se nečemo zvati ni north boys,niti angeli,niti anđeli nego tražite i nudite imena koja imaju hrvatski pravopis a ne neki strani izraz npr,sjeverni biseri, borbeni lavovi ili bilo što ali da piše hrvatskim rječnikom i li da ima značaj na našu međimursku županiju za ovo oko imena imamo još 10 dana pa ponudite svoje prijedloge hrvatskim rječnikom a ne stranim mi živimo u hrvatskoj!
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 11:55 pm

...ipak ljepse da nam ime bude domace ak vec imamo svoj jezik,moramo ponosni biti na to i iskoristimo to,ok je north boys al nekak mi to ne pase uz međimurje...posto niko nis ne predlaze evo nasi prjedlozi

sjeverne fijolice
duše sjevera,
sjeverna garda
sjeverni kraljevi
sjeverni biseri
sjeverni zmaji
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:27 am

[quote="Sale 89"]...ipak ljepse da nam ime bude domace ak vec imamo svoj jezik,moramo ponosni biti na to i iskoristimo to,ok je north boys al nekak mi to ne pase uz međimurje...posto niko nis ne predlaze evo nasi prjedlozi

sjeverne fijolice
duše sjevera,
sjeverna garda
sjeverni kraljevi
sjeverni biseri
sjeverni zmaji[/quote

meni se dopada ovo duše/duša sjevera

sad recite kaj mislite kaj se nekam dene anketa..,,ak ima jos kakvih prjedloga recite
[Vrh] Go down
jrodige2
Novi član
Novi član



Broj postova : 27
Join date : 05.09.2009

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: pozdrav   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:33 am

za sve navijače što se tiče imena do kraja natjecateljske sezone nečemo mjenjati ime navijača ,pošto je nekima to valjda najbitnije kakvo čemo ime nositi,bolje da se svako interesira kako čemo navijati i što čemo pjevati i kakove rekvizite možemo nabaviti po jeftinoj cijeni a ne da se tu sada nekome ne sviđa ime angeli je ime uzeto iz navijačke pjesme nk međimurja,tj. himne a to do kraja sezone nečemo mjenjati jer trebamo i onda mjenjati himnu za to treba novac a nama kao osnivačima navijačke skupine nije bitno kako čemo se zvati nego nam je bitno da navijamo sa srcem za voljeni klub!a ako pa to netko može promijeniti neka izvoli nitko mu ne stoji na putu a mi to mjenjati za sada nečemo jer smo več dali štampati majice sa imenom da budemo kao pravi navijači odjeveni u istoj boji svi , a i to nije bitno bitno je da navijamo sa srcem za voljeni klub u nadi da nas bude više zaboravite ime nego pomozite navijati!
[Vrh] Go down
Sale 89
Novi član
Novi član
Sale 89


Broj postova : 49
Join date : 05.09.2009
Age : 34

ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:24 pm

ok to je rjeseno...sad se zovemo anđeli posto nam je klub vec sve pripremil..mi do kraja osnivamo ovu udrugu pod imenom anđeli i navijamo za voljeni klub,a ak to bebude islo,udrugu ostavljamo nekome ko misli da more bolje to voditi,nek si promjeni ime v kaj i kak oce,to bar ne problem,ak bude ga ko podrzal...a mi budemo mu pomogli u navijanju jer nem je to trenutno jedini interes,da se pomogne klub da napravi sto bolji rezultat...mislim da je i to stajalište predsjednika!
[Vrh] Go down
Sponsored content





ime "angeli" - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ime "angeli"   ime "angeli" - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ime "angeli"
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Navijači ANGELI :: Udruga ANGELI :: Navijaci ANGELI-
Forum(o)Bir: